ماموریت ما

در این بخش می توانید ماموریت شرکت پیلگون را ملاحظه فرمایید.

ماموریت

شرکت زرین پلاستیک نیلگون تولید کننده محصولات پلاستیکی یک بار مصرف از سال 1360 تا کنون در زمینه تولید، فروش و توزیع انواع کیسه زباله ، کیسه فریزر ، سفره یکبار مصرف، کیسه نایلکس فعالیت میکند. هم اکنون محصولات این شرکت در بازار های داخل و خارج از کشور توزیع شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجربه و مهارت سازمان در تولید محصولاتی با کیفیت متمایز، همواره ما را به عنوان یک سازمان شاخص در صنعت پلاستیک کشور مطرح کرده است. ما قصد داریم جهت حصول اطمینان از بهبود مستمر کیفیت و سلامت محصولات از تامین کنندگان برتر در این حوزه بهره گیریم.

ما بر آنیم تا با اتکاء به توانمندی و پویایی فرایند طراحی و توسعه خود، استفاده از دانش و مهارت های همکاران و بهره گیری موثر از فناوری های در دسترس، سبد محصولات خود را توسعه داده و ترکیبی از محصولات گوناگون را به مشتریان هدیه کنیم.

با توجه به نقش کلیدی تاییدکنندگان در تحقق اهداف سازمان، این شرکت با اتخاذ یک رویکرد مبنی بر حفظ منافع مشترک ارتقا سطح کیفیت محصولات و خدمات دریافتی از ایشان را سر لوحه برنامه ها و اقدامات عملیاتی فرایند تامین خود قرار داده است. ما با اتخاذ یک نگرش علمی به فرایندهای فروش و بازاریابی ، اطلاعات  و روندهای بازار را به صورت منظم جمع آوری و تحلیل می کنیم تا به درک درست و جامعی از شرایط بازار و نیازها  و انتظارات مشتریان دست یابیم. از سوی دیگر زیر ساخت های توزیعی سازمان به صورت مداوم به نحوی تقویت می شود که قابلیت توزیع محصولات غیر مشابه را نیز دارا باشد و سبد محصولات را در صدر انتخاب های بازار و مشتری قرار داده و از این طریق، بقا، رشد و سود آوری سازمان را تضمین نماید.

ما برای مدیریت و راهبری کلان سازمان یک رویکرد علمی را بکار گرفته و از طریق استقرار نظام مدیریت استراتژیک (Total System) مهندسی مجدد و مکانیزاسیون فرایندهای سازمان، استقرار و اجرای استانداردهای مدیریتی، اهداف و ارزش های خود را محقق

می نماییم. ما همواره نیروی انسانی را به عنوان ارزشمندترین سرمایه خود ارج می نهیم. به منظور جذب، حفظ و رشد سرمایه های انسانی و ایجاد همدلی میان همکاران، نظام جامع شایستگی را پایه ریزی نموده ایم تا با ارائه یک عملکرد حرفه ای، محصولاتی در خور شان مشتریان تولید و تحویل کنیم و پیشرفت شغلی همکاران را نیز در قالب تحقق اهداف سازمان تضمین نماییم.

بیانیه ارزش

شرکت زرین پلاستیک نیلگون ارزش های سازمانی زیر را در جهت دستیابی به چشم انداز سازمان تبیین نموده و در حفظ آن صیانت می نماید:

1 . مشتری مداری

2 . دانش محوری

3 . تعالی معنوی کارکنان

4 . شایسته سالاری

5 . پایبندی به اصول کیفی

6 . دوستدار محیط زیست

7 . افزایش سرانه تولید ملی

8 . حرکت در راستای سودآوری