• 1
  • carousel bootstrap
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123

درباره ما

شرکت زرین پلاستیک نیلگون در سال 1360 با برند پیلگون با هدف ایجاد فرصتهای شغلی و کمک به صنعت کشورپس از اخذ مجوز های مربوطه توسط مدیریت عامل این شرکت در اشتهارد و در فضایی به مساحت 25000 متر تاسیس و پس از آن نسبت به تولید انواع محصولات پلاستیکی اقدام گردید .

این شرکت با بهره گیری از مجهز ترین و جدید ترین ماشین آلات تولید روز دنیا و بکار گیری از کارشناسان فنی مجرب اقدام به تولید انواع کیسه فریزر، کیسه زباله، نایلکس، سفره های رومیزی یکبار مصرف با استفاده از بهترین مواد اولیه، بسیار متنوع و با کیفیت طراحی و بسته بندی نموده است .

این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات پلاستیکی در ایران با پخش انواع محصولاتش در کشور به عنوان بهترین برند در این صنعت در سبد کالای خانواده ها به چشم می خورد .

همچنین این شرکت از طریق شرکت زرین آیگل که در سال 1392 تاسیس گردید اقدام به پخش محصولات خود در سراسر ایران نموده است و توانسته با بیش از 55 نمایتده در سراسر ایران کالای مصرفی مورد نیاز هموطنان را تامین و عرضه نماید .

این شرکت با تلاش روز افزون و کادری مجرب دربخش صادرات توانسته محصولات خود را به کشور های انگلیس، آذربایجان، ترکیه، عراق، و افغانستان صادر نماید .

زرین پلاستیک نیلگون با بهره گیری از بخش تضمین کیفیت کارخانه و اخذ تمامی مجوز های بین المللی و گواهینامه های ISO 9001:2008 – OHSAS 18001:2007 – ISO 14001:2004، استاندارد داخلی و پروانه ساخت به تولید می پردازد.

این شرکت موفق به دریافت لوح تقدیر در سال 1392 بعنوان برترین تولید کننده و برترین صادر کننده شده است. همچنین این شرکت موفق به دریافت لوح تقدیر در سال 1394 به عنوان صادر کننده برتر شده است .

چشم انداز

رهبر بازار صنعت پلاستیک در خاورمیانه، تشکیل هولدینگ سرمایه گذاری با تعریف رهبری سطح ششم و ورود به کسب و کارهای جدید همگون با رویکرد دانش بنیان همراه با رعایت اصول پایداریِ سه گانه اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی در پنج سال آینده.

بیانیه ماموریت

شرکت زرین پلاستیک نیلگون، تولید کننده محصولات پلاستیکی یکبار مصرف، از سال 1360 تاکنون در زمینه تولید، فروش و توزیع انواع کیسه زباله، کیسه فریزر، سفره یکبار مصرف، کیسه نایلکس فعالیت می کند. هم اکنون محصولات این شرکت در بازارهای داخل و خارج از کشور توزیع شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجربه و مهارت سازمان در تولید محصولاتی با کیفیت متمایز، همواره ما را بعنوان یک سازمان شاخص در صنعت پلاستیک کشور مطرح کرده است. ما قصد داریم برای حصول اطمینان از پایداری و بهبود مستمر کیفیت و سلامت محصولات از تامین کنندگان برتر در این حوزه بهره گیریم. ما برآنیم تا با اتکا به توانمندی و پویایی فرآیند طراحی و توسعه خود، استفاده از دانش و مهارت های همکاران و بهره گیری مؤثر از فناوری های در دسترس، سبد محصولات خود را توسعه داده و ترکیبی از محصولات گوناگون را به مشتریان هدیه کنیم. با توجه به نقش کلیدی تأمین کنندگان در تحقق اهداف سازمان، این شرکت با اتخاذ یک رویکرد مبتنی بر حفظ منافع مشترک، ارتقاء سطح کیفیت محصولات و خدمات دریافتی از ایشان را سرلوحة برنامه ها و اقدامات عملیاتی فرآیند تأمین خود قرار داده است. ما با اتخاذ یک نگرش علمی به فرآیندهای فروش و بازاریابی، اطلاعات و روندهای بازار را بصورت منظم جمع آوری و تحلیل می کنیم تا به درک درست و جامعی از شرایط بازار و نیازها و انتظارات مشتریان دست یابیم. از سوی دیگر، زیرساختهای توزیعی سازمان به صورت مداوم به نحوی تقویت می شوند که قابلیت توزیع محصولات غیرمشابه را نیز دارا باشد و سبد محصولات را در صدر انتخابهای بازار و مشتری قرار داده و از این طریق، بقا، رشد و سودآوری سازمان را تضمین نماید. ما برای مدیریت و راهبری کلان سازمان یک رویکرد علمی و تخصصی را به کار گرفته و از طریق استقرار نظام جامع مدیریت استراتژیک (Total System)، مهندسی مجدد و مکانیزاسیون فرآیندهای سازمان و استقرار و اجرای استانداردهای مدیریتی، اهداف و ارزش های خود را محقق می-نماییم. ما همواره نیروی انسانی را به عنوان ارزشمندترین سرمایة خود ارج می نهیم. به منظور جذب، حفظ و رشد سرمایه های انسانی و ایجاد روح همدلی در میان همکاران، نظام جامع شایستگی را در شرکت پایه ریزی نموده ایم تا با ارائه یک عملکرد حرفه ای، محصولاتی درخور شأن مشتریان تولید و تحویل کنیم و پیشرفت شغلی همکاران را نیز در قالب تحقق اهداف سازمان تضمین نماییم.

بیانیه ارزش ها

شرکت زرین پلاستیک نیلگون ارزش های سازمانی زیر را در جهت دستیابی به چشم انداز سازمان تبیین نموده و در حفظ آن صیانت می نماید:

1. مشتری مداری

2. دانش محوری

3. تعالی معنوی کارکنان

4. شایسته سالاری

5. پایبندی به اصول کیفی

6. دوستدار محیط زیست

7. افزایش سرانه تولید ملی

8. حرکت در راستای سودآوری

افتخارات

شرکت زرین پلاستیک به منظور تضمین کیفیت محصولات خود علاوه بر دریافت نشان استاندارد ملی ایران ،موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی دیگری نیز شده است که به تفصیل و همراه تصویر مربوطه آورده شده است .

- پروانه کاربرد استاندارد کیسه فریزر

- پروانه کاربرد استاندارد کیسه زباله

- گواهینامه ISO 9001:2008

- گواهینامه ISO 14001:2004

- گواهینامه OHSAS 18001:2007

- لوح و تندیس صادر کننده نمونه سال 1392 .

- لوح و تندیس صادر کننده نمونه سا ل 1394.

- لوح تقدیر همایش صنعت و معدن در استان البرز .


طراحی و پیاده سازی شده توسط ایده پرداز

تمامی حقوق این وب سایت برای پیلگون محفوظ می باشد