• 1
  • carousel bootstrap
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123
  • 123

درباره ما

شرکت زرین پلاستیک نیلگون در سال 1360 با برند پیلگون با هدف ایجاد فرصتهای شغلی و کمک به صنعت کشورپس از اخذ مجوز های مربوطه توسط مدیریت عامل این شرکت در اشتهارد و در فضایی به مساحت 25000 متر تاسیس و پس از آن نسیت به تولید انواع محصولات پلاستیکی اقدام گردید .

این شرکت با بهره گیری از مجهز ترین و جدید ترین ماشین آلات تولید روز دنیا و بکار گیری از کارشناسان فنی مجرب اقدام به تولید انواع کیسه فریزر ، کیسه زباله ، نایلکس ، سفره های رومیزی یکبار مصرف با استفاده از بهترین مواد اولیه ، بسیار متنوع و باکیفیت طراحی و بسته بندی نموده است .

این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات پلاستیکی در ایران با پخش انواع محصولاتش در تهران به عنوان بهترین برند در این صنعت در سبد کالای خانواده ها به چشم میخورد .

همچنین این شرکت از طریق شرکت زرین آیگل که در سال 1392 تاسیس گردید اقدام به پخش محصولات خود در سراسر ایران نموده است و توانسته با بیش از 55 نمایتده در سراسر ایران کالای مصرفی مورد نیاز هموطنان را تامین و عرضه نماید .

این شرکت با تلاش روز افزون و کادری مجرب دربخش بازرگانی بین الملل توانسته محصولات خود را به کشور های آذربایجان ، باکو ، عراق و افغانستان صادر نماید .

زرین پلاستیک نیلگون با بهره گیری از بخش تضمین کیفیت کارخانه و اخذ تمامی مجوز های بین المللی وگواهینامه های ISO 9001:2008 – OHSAS 18001:2007 – ISO 14001:2004 ، استاندارد داخلی و پروانه ساخت به تولید می پردازد.

این شرکت موفق به دریافت لوح تقدیر در سال 1392 بعنوان برترین تولید کننده و برترین صادر کننده شده است . همچنین این شرکت موفق به دریافت لوح تقدیر در سال 1394 بعنوان صادر کننده برتر شده است .

چشم انداز

شرکت زرین پلاستیک نیلگون کوشیده است با استفاده از جدید ترین تکنولوژی تولید ، حضوری پایدار و مقتدرانه در بازارهای مصرف داشته باشد .

بر این اساس چشم انداز شرکت زرین پلاستیک تا پایان سال 1394 عبارت است از :

- حفظ مقام نخست در بازهای داخلی

- حفظ رضایمندی مشتریان با بروز رسانی محصولات و تنوع در بسته بندی .

- حفظ جایگاه صادر کننده ممتاز در حوزه صنعت پلاستیک

- تلاش برای گسترش حضور در بازارهای بین المللی علی الخصوص کشورهای حوزه دریای خزر و کشورهای آفریقایی.

- توسعه دانش در تولید محصولات جدید جهت به روز بودن محصولات و حضور پویا در بازارهای بین المللی .

استراتژی زرین پلاستیک

شرکت زرین پلاستیک با حدود 35 سال تجربه در صنعت پلاستیک این شرکت را بر این داشته است که با پیاده سازی خط تولید مجهز و استفاده از ماشین الات جدید روز دنیا اقدام به تولید محصولات جدید طبق آخرین استانداردهای بهداشتی دنیا نموده است

این شرکت با امکانات در دسترس خود نسبت به تولید کیسه های فریزر های ساده و رولی پرفراژ دار با هدف مصرف آسان تر و بهداشتی تر نموده است . همچنین در ساخت کیسه فریزر ها از مواد کاملا نو و بهداشتی استفاده شده است که این امر باعث کشش ، شفافیت و بهداشت بالای این محصول شده است .

زرین پلاستیک اولین تولید کننده کیسه های زباله رولی پرفراژ دار است که سالهاست همراه خانواده بوده و با تکنولوژی جدیدی که ساخته شده است از چکه کردن کیسه ها جلوگیری و وزن بیشتری را تحمل می کند . این محصولات از مواد 100 % بهداشتی و نو ساخته شده اند .

کیسه های زباله در انواع مختلف وجود دارند که انواع آسان گره پر فراژ دار جهت گره زدن راحت و حمل آسان کیسه و کیسه زباله بنددار دارای دوخت از کنارمی باشد که باعث جلوگیری کامل از چکه کردن آن می شود که البته قرار گرفتن کیسه ها در جعبه به صورت overlap می باشد .همچنین نوع دیگری از کیسه های زباله مشکی رنگ نیز در سایز بسیار بزرگ هستند که در هتلها ، رستورانها و بیمارستانها مورد استفاده قرار میگیرد .

کیسه های زباله کوچک نیز جهت استفاده در سرویسهای بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد .

زرین پلاستیک با رعایت اصول بهداشتی انواع سفره های یکبار مصرف را تولید کرده و در اختیار مصرف کننده قرار داده است .

این سفره ها به جهت سهولت در استفاده ، پرفراژ دار بوده و در طرحهای متنوع و رنگ های جذاب تولید می شود .

دستکش یکبار مصرف ، روکش محافظ بهداشتی و فویل آلومینیومی پیلگون به جهت تکمیل سبد کالای مصرف کننده گان تولید و عرضه میگردد .

افتخارات

شرکت زرین پلاستیک به منظور تضمین کیفیت محصولات خود علاوه بر دریافت نشان استاندارد ملی ایران ،موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی دیگری نیز شده است که به تفصیل و همراه تصویر مربوطه آورده شده است .

- پروانه کاربرد استاندارد کیسه فریزر

- پروانه کاربرد استاندارد کیسه زباله

- گواهینامه ISO 9001:2008

- گواهینامه ISO 14001:2004

- گواهینامه OHSAS 18001:2007

- لوح و تندیس صادر کننده نمونه سال 1392 .

- لوح و تندیس صادر کننده نمونه سا ل 1394.

- لوح تقدیر همایش صنعت و معدن در استان البرز .

طراحی و پیاده سازی شده توسط ایده پرداز

تمامی حقوق این وب سایت برای پیلگون محفوظ می باشد