کنترل کیفیت :

کنترل کیفیت یکی از مهمترین و کلیدی ترین بخشهای مجموعه زرین پلاستیک می باشد که با بررسی کیفیت محصولات ، طرحها و بسته بندی آنها طبق استانداردها و مجوز های شرکت به فعالیت مشغول می باشند.

عمده ترین بحث کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری از محصولات ، بازرسی آن نمونه ها و تعمیم نتایج به کل انباشت محصول است که بر اساس روشهای آماری انجام می پذیرد . از دیگر روشهای مورد استفاده در کنترل کیفیت ، کنترل فرآیند تولید محصول به جای کنترل محصول تهیه شده است .

لذا با کشمکش های تجاری برای جلب مشتریان رقابتی تیاز به تولید محصولات و ارائه خدمات قابل اطمینان هر روزه بیشتر می شود و کنترل کیفیت این شرکت سعی می کند تا با رعایت کامل اصول کیفی و نظارت کامل در کارخانه به تولید با بهترین کیفیت اقدام کنند .

همچنین در این بخش با علم به پارامترهای تولید با کیفیت در این صنعت اقدامات لازم جهت تولید با تمامی استانداردها بین المللی انجام می پذیرد .

تدارکات :

مدیریت تدارکات و مسئولیت خرید شرکت که از بخشهای بسیار مهم و کلیدی زرین پلاستیک می باشد.

این واحد تمامی امور مرتبط با خرید کالا و خدمات مورد نیاز برای انجام تمامی فرآیند ها را در بر می گیرد . واحد تدارکات با تمامی بخشها در ارتباط است و به نوعی ارتباط شرکت با تامین کننده های خارجی و داخلی را برقرار می سازد . هدف اصلی مدیریت تدارکات تهیه به موقع کالا ، تجهیزات و خدمات برای بخش تولید کارخانه می باشد .

مدیریت تدارکات شرکت با ایجاد ارتباط مناسب با بخش های مختلف و آگاهی از نیازهای آنها و با شناسایی تامین کنندگان موجود و انتخاب بهترین قیمت و کیفیت محصولات را انتخاب می کنند و خرید مربوطه انجام می پذیرد .

البته امروزه با توجه به متنوع شدن تامین کنندگان ، شیوه های مختلف تامین کالا و خدمات و نوسان قیمت ها فرآیند خرید کالا ، تجهیزات و خدمات بسیار پیچیده تر شده است . لذا این واحد با مدیریت کار آمد و کارشناسان مجرب خود موفق به خرید به موقع و مناسب برای بخش تولید شده است .

بازرگانی داخلی :

شرکت زرین آیگل که از طریق شرکت زرین پلاستیک، به عنوان واحد بازرگانی تخصصی داخلی این شرکت محصولات خود را با برند پیلگون به بازار عرضه می نماید

زرین ایگل از سال 1392 و به عنوان دفتر پخش این شرکت به فروش محصولات می پردازد . این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب فروش ، نمایندگان پویا و توزیع کنندگان با مسئولیت خود توانسته است به عنوان پرفروش ترین واحد پخش در این صتعت معرفی گردد .

امید است با تلاش روز افزون این شرکت وبررسی نیاز مشتریان محترم در تقاضای محصولات جدید بتواند نیازهای هموطنان عزیز را با بهترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت برآورده سازد .

بازرگانی خارجی و صادرات :

واحد بازرگانی خارجی زرین پلاستیک از واحدهای واردات و صادرات تشکیل شده است که به انجام امور مربوطه بین المللی شرکت در چارچوب واردات ماشین آلات تولید و مواد اولیه مورد نیاز کارخانه و صادرات محصولات می پردازد .

واحد صادرات این شرکت موفق گردیده است محصولات خود را به کشورهای عراق ، باکو ، آذربایجان و ارمنستان صادر نماید .

این واحد به بهبود کیفیت محصول وحفظ و گسترش حضور در بازارهای بین المللی می پردازد. همچنین واحد صادرات تلاش می کند با بازاریابی خارجی وانجام امور مربوطه و شرکت در نمایشگاههای بین المللی سهم فروش خود در بازاهای بین المللی را افزایش داده در ارز آوری به کشور موثر واقع شود.

واحد صادرات جهت گسترش فروش بین المللی شرکت زرین پلاستیک بازارکشورهای آفریقایی و کشورهای حوزه در یای خزر را برای سال آینده جز بازارهای هدف خود قرار داده است .

این واحد با استقرار در دفتر مرکزی، آماده انجام هرگونه مذاکرات تجاری می باشد

بر این باور استواریم که

« کیفیت فراموش نمی شود »

slider responsive by WOWSlider.com v8.0

طراحی و پیاده سازی شده توسط ایده پرداز

تمامی حقوق این وب سایت برای پیلگون محفوظ می باشد